שיעורים פרטיים באנגלית

שיעורים פרטיים באנגלית

שיעורים פרטיים לאנגלית מיועדים למי שרוצה ללמוד אנגלית, ומרגיש נוח יותר בלימוד אחד על אחד מאשר בקבוצה בקורס אנגלית. ישנם יתרונות רבים לשיעורים פרטיים באנגלית על פני קורס באנגלית, ומי שיודע בדיוק מה מתאים לו, יודע שיתרונות אלו פועלים לטובתו.
בשיעור פרטי, התלמיד קובע את קצב ההתקדמות, ואינו תלוי בתלמיד אחר שילחיץ אותו להתקדם מהר יותר או יעכב אותו על דברים שכבר הבין. כך, הזמן בשיעורים פרטיים ממוקד בך, ואתה יכול למקסם את הזמן שלך בתהליך הלמידה. אנשים רבים פונים לקורס למרות שהם יודעים שעדיף להם ללמוד בשיעורים פרטיים באנגלית מאחר והם סבורים שכך יחסכו עלויות. אולם, אם ניתן ללמוד בזמן קצר יותר באמצעות שיעורים פרטיים מאחר והלימוד ממוקד ואישי יותר, העלויות מתקזזות ולכן אם זה השיקול – כדאי לשקול שנית.

שנוצרת עם המורה הפרטי בשיעורים פעמים רבות תורמת מאוד למוטיבציית הלמידה, ומורה טוב ידע לתת כלים לעבודה ותרגול אחרי השיעור, כך שלא תהיה תלוי בו, אלא תוכל להתקדם בקצב שלך בזמנך הפנוי ולהגיע לשיעור רק עם דברים בעייתיים. שיעורים פרטיים באנגלית מיועדים גם למי שחש מעט חסר ביטחון בנוגע לרמת האנגלית שלו, מבטא האנגלית שלו וקצב ההתקדמות שלו, חוסר ביטחון זה יכול להיעלם עם קבוצה תומכת, אך פעמים רבות הוא אינו נעלם ואף מתעצם, מקשה ומעכב את הלימוד.הורים רבים רוצים לשלוח את ילדיהם לשיעורים פרטיים באנגלית. מחד הם רוצים שהילד ילמד אנגלית, שהציונים שלו ישתפרו בבית הספר וכשסבא וסבתא באים הם יוכלו להשוויץ איך הילד מדבר אוטוסטרדה. אך כאשר הילד חוזר משיעור פרטי באנגלית, ההורים שואלים אותו: "היה כיף?". ההורים מצפים שהשיעורים הפרטיים באנגלית לא רק ילמדו, יקדמו ויעשירו אלא גם שיהיו מהנים, לכן נשאלת השאלה האם מדובר בשיעורים פרטיים, למידה של ממש או סתם עוד חוג אליו שולחים את הילד למלא את שעות אחר הצהריים. התשובה לשאלה היא כמובן איך מתייחסים לשיעורים הפרטיים באנגלית, ולאיזה מורה באיזו מתכונת שיעור הגעתם. ישנם חוגים לאנגלית או שיעורים פרטיים לאנגלית בהם יש יותר מתלמיד אחד, קבוצה קטנה בת 12-3 תלמידים, בני פחות או יותר אותו גיל.  • קבלת הצעת מחיר

    ממלאים פרטים ומקבלים הצעת מחיר מבתי ספר מובילים לאנגלית.
    שם מלא: טלפון:
  •