קורס אנגלית

לימודי אנגלית מקצועיים

במידה והוא נעשה במקום מקצועי ואיכותי, קורס אנגלית יכול להקנות לסטודנטים הלומדים בו מספר יתרונות ייחודיים:

 • א. קורס אנגלית מספק מסגרת לימודית ברורה, קבועה ומחייבת שתסייע לכל תלמיד להתמיד ולסיים את הקורס כמו שצריך. לא לכולם יש את המשמעת העצמית ללמוד אנגלית לבד או את הכסף להשקיע במורה פרטי שיקנה מבנה ללימודים. קורס אנגלית מתנהל לפי מערכת שעות ברורה ואומנם אין בדיקת נוכחות אבל עצם המסגרת היא מניע מספיק חזק להביא כל אחד לשיעור.
 • ב. קורס אנגלית ברוב בתי הספר לשפות מתנהל באמצעות תוכנית לימודים קצרה יחסית שתוכננה בקפידה על מנת לאפשר לתלמידי הקורס להשיג תוצאות בתקופה קצרה יחסית ולרכוש כישורי שפה חדשים ומקיפים. אין עיכובים, אין התעסקויות מיותרות בבעיות משמעת שאולי זכורות לכם מהתיכון. קורס אנגלית הוא בדיוק זה קורס שמתמקד באפקטיביות אך ורק בלימוד השפה האנגלית.
 • ג. בניגוד למשל ללימודי אנגלית בבית ספר או באוניברסיטה, קורס אנגלית בבתי ספר לשפות אינו מתנהל בקבוצות גדולות. הקורס מתנהל בקבוצות קטנות בהן המורה יכול לתת תשומת לב ראויה לכל תלמיד ולוודא שכולם מתקדמים באותו קצב ומקבלים את כול הכלים שהם צרכים בכדי להקל עליהם את רכישת השפה.
 • ד. המורים שמלמדים את קורסי האנגלית בבתי ספר מקצועיים הם ברוב המקרים מורים איכותיים ביותר שדוברים אנגלית ברמת שפת אם ויודעים ללמד אותה כמו שצריך. למעשה חלק גדול ממחיר הקורס נועד בכדי להבטיח לתלמידים את המורים הכי טובים בענף ולסייע להם לרכוש את השפה תודות להנחייתם הצמודה והסבלנית.
 • ה. לקורסים אין כמעט שום קשר לתוכנית הלימודים המסורתית הנהוגה בחטיבות הביניים, בתיכונים או באוניברסיטאות. בתי ספר איכותיים מפעילים בדרך כלל קורס אנגלית עדכני ומודרני שפותח על ידי צוות המומחים שלהם ומותאם באופן מושלם לעידן הדיגיטאלי בו אנו חיים.


בימינו ניתן למצוא מבחר שונים של קורסים כאשר כול קורס לאנגלית מתאים לחתך אחר באוכלוסיה ולרמות שונות של ידע התחלתי – אנשי עסקים שמתקשרים עם לקוחות או עמיתים דוברי אנגלית, אנשים שרוצים לטוס למדינה דוברת אנגלית ולהתנהל בה באופן עצמאי וחלק, אנשים שמחפשים להרחיב את אופקיהם האישיים, דוברי אנגלית שרוצים לשפר את יכולת ההתבטאות או את אוצר המילים שלהם ויש אפילו קורס אנגלית מיוחד לילדים בגילאים שונים ולבני נוער.

לכל קורס אנגלית שכזה יש מאפיינים משלו והוא מתמקד בנושאים ספציפיים שמתאימים למטרותיהם של התלמידים ולעולם המושגים שלהם. ההתאמה הזו מגבירה את האפקטיביות של הקורס ומאפשרת לתלמידים לחוש בנוח כבר מהרגע הראשון. בשורה התחתונה קורס אנגלית יכול להתאים לכל גיל ולכל דרישה. הקורסים השונים נועד כולם לשם מטרה אחת והיא לעזור לכל מי שמבקש או מבקשת לרכוש את היכולת לתקשר בשפה השנייה הכי מדוברת בעולם לעשות זאת בצורה המתאימה להם ביותר. • קבלת הצעת מחיר

  ממלאים פרטים ומקבלים הצעת מחיר מבתי ספר מובילים לאנגלית.
  שם מלא: טלפון:
 •