קורס אנגלית מדוברת

קורס אנגלית מדוברת

קורס אנגלית מדוברת עוזר להתאים את רמת האנגלית והיקפה לשימוש עבורו ברצוננו ללמוד את השפה. קורס אנגלית מדוברת ממוקד בהרבה, ומכיל אוצר מילים שימושי, בו משתמשים דוברי אנגלית ברחבי העולם מידי יום.
קורס אנגלית מדוברת נועד על מנת לאפשר לכם לתקשר עם העולם דובר האנגלית בשפה וברמה הגבוהים ביותר, אך בדיוק בהיקף הנדרש. לעומת קורס באנגלית מדוברת, קורס אנגלית רגיל, בעצם מקיף את כל היסודות שבשפה האנגלית, דרך כללי דקדוק ואוצר מילים, שלא בהכרח יהיו רלוונטיים לחיי היום יום.

קורס באנגלית מדוברת בעצם ממקד את הלמידה. המטרה שלנו היא לרכוש את היכולת לתקשר באופן חופשי בשפה האנגלית, מבלי להשקיע זמן ומאמצים בלימוד שבסופו של דבר, כלל לא יהיה שימושי עבורנו. קורס לאנגלית מדוברת משאיר אותנו ממוקדים, וכך ניתן להגיע לשליטה טובה יותר, בזמן קצר יותר בהיקף ורמת האנגלית שאנו באמת צריכים.קורס אנגלית מדוברת מכיל ביטויים באנגלית, שרק מי שחי ונושם את השפה יכול להבין אותם ולהשתמש בהם בהקשר ובעיתוי הנכון. כך, בזכות קורס באנגלית מדוברת, פערי השפה ילכו ויצטמצמו בקצב מהיר, הביטחון שלכם בשפה ילך ויגדל ככל שהשליטה בשפה תעמיק, ולא יעבור זמן רב עד שבשיחת חולין כזו או אחרת באנגלית, גם אתכם ישאלו – היכן בארצות הבית נולדתם.  • קבלת הצעת מחיר

    ממלאים פרטים ומקבלים הצעת מחיר מבתי ספר מובילים לאנגלית.
    שם מלא: טלפון:
  •