לימודי אנגלית מקצועיים

לימודי אנגלית מקצועיים

לאוכלוסיה הבוגרת ישנן כיום בשוק שתי דרכים מרכזיות ללמוד אנגלית, האחת היא בעזרת מורה פרטי והשנייה היא דרך בתי ספר לשפות המתמחים במסלולי לימוד אנגלית שונים. היתרון במורה פרטי הוא כמובן היחס האישי והבלעדי של המורה אל התלמיד והחיסרון הגדול של לימוד אנגלית עם מורה פרטי הוא ללא ספק המחיר.
שיעורים פרטיים באנגלית, כמו בכל תחום אחר, הם יקרים בהרבה יותר מכל שיטת לימוד אחרת ולא כול אחד יכול להרשות לעצמו הוצאה גדולה שכזו, במיוחד אם כישורי השפה שלכם במצב התחלתי למדי ודרוש מספר רב של שיעורים בכדי להביא אתכם לרמת שיחה זורמת.

לימוד אנגלית בבתי ספר איכותיים לשפות כמו למשל בית ספר ברליץ המפורסם, אומנם לא מתנהלים בפורמט של אחד על אחד אך מדובר בקורסים קטנים מאד יחסית המאפשרים למורה להתייחס לכל תלמיד ותלמיד בצורה הטובה ביותר ולהיות קשוב לצרכיהם האישיים. יחד עם זאת לימוד אנגלית במסגרת בית ספר מביאה איתה גם את התמיכה מיתר חברי הקורס ואת אווירת הלימודים והפרודוקטיביות שבדרך כלל נוצרת בקבוצות למידה. גם הקורסים בבתי הספר הללו אינם זולים במיוחד אבל המחיר שלהם סביר ונוח בהרבה מהאלטרנטיבה הפרטית.בשני המקרים אל תתנו למחיר לשלוט בהחלטה שלכם, מומלץ מאד לבחור מסלול לימודי אנגלית על בסיס מקצוענות ואיכות. בקשו מהמורה המדובר או ממזכירות בית הספר המלצות רלוונטיות, נסו להגיע לפחות לשיעור דוגמא אחד ולשוחח עם המורה לפני קבלת ההחלטה וכך תוכלו להיות בטוחים שבצעתם בחירה מיודעת ומותאמת לצרכים ולמגבלות שלכם.  • קבלת הצעת מחיר

    ממלאים פרטים ומקבלים הצעת מחיר מבתי ספר מובילים לאנגלית.
    שם מלא: טלפון:
  •