לימודי אנגלית לילדים

לימודי אנגלית

בשנים האחרונות יותר ויותר בתי ספר מקצועיים לשפות מציעים קורסים מיוחדים המספקים מסגרת לימודי אנגלית לילדים וכתוצאה הורים רבים מוצאים את עצמם מתלבטים האם לשלוח את ילדיהם ללמוד אנגלית או לא.
לימודי אנגלית לילידים טומנים מחובם מספר רב של יתרונות משמעותיים ביותר, הנה כמה מהם:

  • לימודי אנגלית לילדים ינחילו לילדכם את השפה השנייה הכי מדוברת בעולם בצורה נעימה וכיפית בדיוק בגיל האידיאלי לספיגת שפות חדשות. מחקרים רבים קבעו כי בני אדם נמצאים בשיא יכולת הלימוד שלהם דווקא בגילאים צעירים יותר ועל כן לימודי אנגלית לילדים הוא צעד נבון שמתוזמן היטב.
  • ידיעת האנגלית היא תנאי בסיסי ללימודים אקדמאים מתקדמים,עבודה בחברות בין לאומיות ועוד. לימודי אנגלית לילדים יקלו עליהם בכל השלבים הללו ויאפשרו להם לתקשר באנגלית בביטחון מלא, ללא עכבות, בלי מבטא ובלי פקפוקים בדיוק כפי שהם מתקשרים בעברית.
  • לימודי אנגלית לילדים מפתחים את היכולת הקוגניטיבית והאינטלקטואלית של הילדים, הם מסייעת לגמישות מחשבתית ומטפחים רגישות גבוהה לשפות.
  • בעזרת לימוד אנגלית לילדים תוכלו לחשוף את הילד לתרבויות אחרות, אנשים חדשים ספרים, סרטים, מחזות ועוד. כול אלו מעשירים את הדמיון ומגבירים את הסובלנות והפתיחות כלפי דברים חדשים ולא מוכרים.
ילדים מבססים את כישורי השפה שלהם בגילאים מוקדמים מאד ולכן כמעט אף פעם לא מוקדם מידי להתחיל ללמוד אנגלית, רוב הקורסים הקיימים קיום בשוק מתחילים מגילאי 4 ומעלה אבל חשוב לציין כי הצלחת הקורס אינה תלויה דווקא בגיל אלא באיכות הקורס עצמו ובמידת ההתאמה שלו לילדים. כשזה מגיע ללימוד ילדים, במיוחד ילדים בגילאים הצעירים הללו אי אפשר פשוט לקחת קורס סטנדרטי וליישם אותו על ילדים, יש להתאים כל פרט ופרט בתוכנית הלימודים, לבחור מורים מוסמכים עם ניסיון בהוראת ילדים, עזרים מיוחדים שמדברים אל ילדים, מסגרת תומכת, קשובה ומקצועית שיודעת כיצד לטפל בילדים ועוד.  • קבלת הצעת מחיר

    ממלאים פרטים ומקבלים הצעת מחיר מבתי ספר מובילים לאנגלית.
    שם מלא: טלפון:
  •