חוג אנגלית

לימודי אנגלית

כיום, כאשר אנו שוקלים באיזה חוג אנגלית לבחור, לא צריך להתפשר. ישנו חוג אנגלית עבור כל אחד, המותאם בדיוק עבור הצרכים הייחודיים של כל אחד ואחת מאיתנו. חוג אנגלית למתחילים. מיועד עבור אנשים שהחליטו להתחיל ללמוד אנגלית, או שרמת האנגלית הנוכחית שלהם נמוכה. אין מגבלות של גיל, והקורסים השונים מאורגנים קבוצות קבוצות, בהתאם לגיל, כך שאין ממה לחשוש.

חוג אנגלית למתקדמים. מיועד עבור אנשים שלמדו אנגלית בעבר, ושרמת האנגלית שלהם טובה והם מעוניינים להעמיק ולשלוט בשפה אף טוב יותר. מיועד בעיקר עבור אנשים שמשתמשים באנגלית בחיי היום, בין אם בלימודים או בעבודה, וזקוקים לרמת אנגלית טובה במיוחד.
חוג אנגלית מדוברת. ממקד את למידת השפה בחלקה השימושי ביותר, חוסך זמן רב, על שכן, לא מתעכבים על אוצר מילים פחות שימושי, ויש דגש רב על תקשורת ודיבור בשפה האנגלית.
חוג אנגלית עסקית. מיועד לאנשי עסקים, הרוצים להתמקצע באנגלית הייחודית לאותו מגזר עסקי אליו הם שייכים. דגש רק על ביטויים המתאימים בשיחה בין אנשי עסקים, ביכולות משא ומתן בשפה האנגלית, העברת מצגות והתכתבויות עסקיות.מלבד דוגמאות אלה ישנם עוד חוגי אנגלית רבים מהם ניתן לבחור. מעבר לתוכן החוג אותו חשוב שתתאימו עבורכם, ניתן לקבוע גם את הזמן בו הכי יתאים לכם ללכת לחוג אנגלית. ישנם חוגי אנגלית המתנהלים בערבים, על מנת לאפשר לאנשים להגיע ללמוד אחרי יום עבודה, או בבקרים, כך שאימהות יוכלו להגיע ללמוד בזמן שילדיהן בבית ספר, ואף חוגים שונים בימים שונים ושעות שונות שתוכלו להתאים את חוג האנגלית בזמן שנוח לילדיכם.


  • קבלת הצעת מחיר

    ממלאים פרטים ומקבלים הצעת מחיר מבתי ספר מובילים לאנגלית.
    שם מלא: טלפון:
  •